Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sanitární kabinky (nerezové kování a deskový materiál)

Dodáváme WC příčky s nerezovým kováním. WC kabiny můžeme namontovat, nebo dodat k vlastní montáži.

Deskový materiál je zpracován na CNC dělící pile a CNC fréze. Vše připraveno pro snadnou montáž. Nerezové kabinkové kování a mnoho typů kompaktních desek je skladem - rychlé dodání!

Ve spojení s kompaktními deskami nebo HPL  na nosičích (Abet laminati, LIRI, Formica, Polyrey, Pfleiderer, Unilin, Kronospan, FunderMax,..) lze vytvořit elegantní a funkční WC kabinky. Další možnosti individualizace poskytuje použití digitálního tisku. Tím lze docílit opravdové originality za poměrně rozumné částky. Barevné řady HPL (pro lepené panely) či kompaktních desek jsou v podstatě neomezené.

Spojením těchto komponentů vzniká velmi kvalitní produkt: Toaletní (WC) kabinky, toaletní dělící příčky, převlékací šatny. Nerezové kování s deskovým materiálem (kompaktními deskami, HPL lepenými panely či LTD deskami) tvoří samonosný prvek určený pro vestavby do volného prostoru. Deskový materiál vhodný pro tyto aplikace: kompaktní desky (tl. 10 mm, 12  mm, 13 mm) a kompozitní desky s HPL vysokotlakými lamináty (tl. 18 mm - 25 mm maximální možná tloušťka). Možností je i použití kabinkového kování a LTD desek o tl. cca 25 mm.

Pokud se zázazník rozhodne si materiál namontovat sám, rádi poskytneme potřebnou podporu. Materál můžeme opracovat frézou a předvrtat. Nebo poskytneme označovací šablony pro vrtání a potřebné návody. Vše dle přání klienta.

 
Kování - řada S
Kování - řada E
Vzorky kabinkového kování
Postup pro nacenění WC kabin

Kování - řada S

Nerezové kabinkové kování řady S je použitelní s deskami o tl. 10 až 25 mm.

Kování - řada E

Nerezové kabinkové kování řady E je koncipováno na desky o tloušťce: 12, 13 a 18 mm. 

Vzorky kabinkového kování

Vzorky kování Sanikab s kompaktními deskami.

Postup pro nacenění WC kabin

Vypracování půdorysu s kótami klientem. 

Foto ukázky WC kabinek s nerezovým kováním
šablona pro objednání kování

Foto ukázky WC kabinek s nerezovým kováním

Není čeho se bát! Systém je velmi jednoduchý a my jsme vám kdykoli nápomocni s výběrem!

šablona pro objednání kování

Stáhněte si tabulku a vyplňte zelený sloupec požadovaným počtem typů kování. Napište nám také na jakou tloušťku desek kování použijete - pro správnou délku šroubů Ceny jsou orientační. Platí do odvolání.