Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Kompaktní desky

Velmi odolný materiál. Každý z výrobců HPL vyrábí i kompaktní desky. Kompaktní desky se dělí podle použití na  exteriérové a interiérové.

Exteriérové použití: odvětrávané fasády - fasádní desky, ploty, balkónové výplně zábradlí, dětská hřiště, podbití střech, atd.

Interiérové použití: koupelnový nábytek, kabinkové systémy - kabinky, šatny, stolové desky, kuchyňské pracovní desky, obložení stěn, nemocniční nábytek, chemicky odolné desky pro laboratoře, atd. 

Pro kuchyňské desky se používá standardně tloušťka 10 mm a 12 mm. Jádro může být, černé, hnědé, bílé, šedé. Na povrchu může být od daného výrobce jakákoli barva, dřevodekor, fantazijní dekor, digitální tisk,....Struktura povrchu: nanopovrch, mikrostruktura, "mandarinková kůra", štípaný kámen či jiné plastické vzory.

 

 
Abet Laminati
Formica
LIRI
Trespa

Abet Laminati

Široká nabídka kompaktních desek pro interiér i exteriér. Na výběr je 11 druhů jádra a nepřeberné množství povrchů. Dodávky jsou možné od jednoho kusu kompaktní desky. Standardní formát: 3050 x 1300 mm (další formáty: 4200 x 1300 mm, 4200 x 1860 mm,.......i

Formica

Kompaktní desky se dodávají od jednoho kusu pro interiér a v množství 6 ks - pro exteriérové použití. Standardní formáty: 3050 x 1300 mm, 3660 x1525 mm, 2150 x 1300 mm, a 2350 x 1300 mm. Tlouštky od 2 mm - 20 mm. Jádro je obvykle černé. Exteriér má jádro hmědé.

LIRI

Kompaktní desky opět v celé škále sortimentu. Formát: 3050 x 1300 mm. Čtyři druhy barevného jádra (bílá, černá, hnědá, šedá). Specialita: nanopovrch NanoZero. Pro kuchyňské desky držíme skladem v tl. 12 mm bílou s bílým jádrem a černou s černým jádrem.

Trespa

Rozsah kolekce naleznete zde: http://laminat4u.cz/hpl-laminaty/vyrobci-hpl/trespa/

Polyrey, Pfleiderer, FunderMax, Kronospan, Egger, Arpa

Jakýkoli dekor z výrobní řady těchto výrobců, lze dodat jako kompaktní desku. Omezení jsou individuální. Vztahují se převážně na speciality. Nejběžnější prodávané tloušťky (8 mm, 10 mmm, 12 mm) jsou dodávané od jednoho či dvou kusů. Více informací získáte zde: http://laminat4u.