Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické informace

Lepení:

Bostik Ardaflex multi.......15 kg.....................nanáší se hřebenem / pro větší plochy.

Bostik Superfix...............430 g......................kartuše /pomalejší náběh lepící síly (černá, šedá, bílá barva).

Bostik Extrem................430 g......................kartuše /rychlé montážní lepidlo (bílá barva).

Bostik Super Clear..........300 g......................kartuše / pro lepení průsvitné kamenné dýhy (průsvitné lepidlo).

Více informací o lepidlech Bostik naleznete zde na: https://www.laminat4u.cz/hpl-laminaty/lepidla/

 

Ochrana:

Slate Lite Special impregnator.....................1000 ml..............................cca na 20 m2 plochy. Účinná ochrana proti oleji, mastnotě a skvrn od vody. Impregnátor neobsahuje žádná rozpouštědla. Obsahuje polymery rozpustné ve vodě. Za 1 hodinu je povrch suchý, plně vytvrzený po 25 hodinách. Skladovatelnost cca 3 roky. Použití pro: stěny, strop, interiér.

2K Protection Wall...................................cca 625g....................................cca 5 - 8 m2. Dvousložková ochrana povrchu. Plocha je odolnější proti poškrábání a snadněji se čistí. Po aplikaci povrch mírně ztmavne. Vysušený po aplikaci je za 4 hodiny. Následně tepelně odolný do 160 st. C. Použití pro: nábytek, kuchyńské desky a dvířka, sprchové kouty a koupelny.

Special - Protection nano perl effect.........1000 ml..................................cca 18 - 20 m2. Neblokuje póry kamene. Odolný povětrnostním vlivům. Jedná se o rychlou ochranu. Téměř nezmění barvu povrchu ani struktury. UV stabilní. Skladovatelnost cca 2 roky. Použití pro: kuchyně, koupelny, stoly, parapety, podlahy, fasády, exteriér.

 

Čištění:

Care Cleaner.......mírně aklkalický čistící prostředek. Koncentrát. Balení: 1000 ml. Balení vystačí na čištění cca 100 m2 plochy. Skladovatelnost: cca 5 let. Použití pro: kuchyň, stoly, vnitřní stěny. Jeho použití je možné pouze pro plochy, které jsou ocháněné Special Impregnator!

 

Opravy:

Reparing kit.....oprava poškrábání.....k dispozici jsou 4 byrevné odstíny: zelená, černá, krémová, červená. Balení: 60 g.

 

Použití Slate Lite pro fasády:

Kromě dekorů ze skupiny vápenců (Ice Pearl Green a Jade Green) a EcoStone, lze požít na fasádu všechny materiály SLATE LITE. Nalepením Slate Lite dochází vůči difuzi k uzavření stavby. Doporučuje se proto lepit Slate Lite na podkladové desky v systému odvětrávané fasády. Jako nosné desky mohou sloužit: sádrokarton, polystyren, plastové desky, voštinové - odolné povětrnostním vlivům. Rámová konstrukce: dřevo, kov (AL). Lepení Slate Lite přímo na fasádu je možné pokud je budova dobře zaizolovaná proti vlhkosti (např. Styropor a pod.) a uvnitř klimatizovaná.