Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

SUPERFIX EXTREM

Superfix XTREM

Superfix XTREM nabízí extrémní přilnavost k téměř libovolnému materiálu ve vnitřním i venkovním prostředí. Díky technologii SMP, jej můžete dokonce nanášet i na slabě vlhký podklad! Po slepení vzniká trvale elastický spoj s mimořádnou počáteční přilnavostí a extrémní konečnou pevností. Lepit možno: cihly, obklady, kámen, dřevo, kov - ocel, pozink, HPL kompaktní desky, polystyren, PVC, keramiku, sklo, epoxidové pryskyřice, polyester, lakované dřevo.....Lepidlo neobahuje rozpouštědla a izokyanáty. Velmi dobře odolává UV záření a povětrnostním vlivům. Nepůsobí korozivně a dobře se snáší s nátěry. Teplotní odolnost pružného spoje (po vyzrání) je od - 40 °C do + 120 °C.
 
Poměrně snadno se vytlačuje z kartuše. Po povolení tlaku pístu (vytlačovací pistole)  již z kartuše samovolně nevytéká! Otevřená doba po několik desítek vteřin dovolí přesně umístit slepované dílce.
Kartuše: 460 g (při "A" výřezu trysky) vystačí cca na 5 bm souvislého nánosu lepidla.
Balení po 12 ks.
 
Přesvědčte se o síle a přilnavosti lepidla Superfix Xtrem!
Počáteční pevnost je: až 270 kg/1m2!
Konečná pevnost je: až 370 kg/10 cm2!
Podívejte se na všechna 3 prezentační videa (nenechte se zmást označením - pro španělský a finský trh je používáno jiné) :