Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Slate Lite - kamenná dýha

Kamenná dýha je nádherný, přírodní materiál s velkou šíří možného použití. Jedná se o tenký plátek kamene nalepený na podkladu ze skelných vláken a pryskyřice. Tato skladba zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti nárazu. Kolekce obsahuje 25 kamenných dekorů. Kamenná dýha - Slate Lite obsahuje tři kolekce. Kolekce Slate se lepí na rovné plochy, kolekce EcoStone lze lepit na rovný (hladký) i zakulacený podklad. Kolekce Translucent - má možnost prosvícení ze zadní strany. Kamenná dýha je přírodní materiál. proto každý list je originálem. Hotový povrch je vhodné povrchově ošetřit některou z doporučených variant. 

Standardní formát desek: 1220 x 610 mm x 1-3 mm. Tento formát lze dodat do 14 dní.  Minimální odběr jsou 2 ks kamenné dýhy.

Více informací o jednotlivých formátech a kolekcích se dozvíte v technické dokumentaci a ceníku.

(kromě dekorů: v kolekci Lime a Slate (Acrobaleno Gris a Terra Rosso) - tyto dekory jsou pouze ve standardním rozměru. U těchto větších formátů je navýšená cena dopravy - na konkrétní vyžádání.

Použití kamené dýhy: obklady fasád, interiérových stěn, pracovní desky kuchyní, podlahy, nábytek, dvířka, desky stolů, dveře, sprchové kouty, atd.

 

 
Kamenná dýha
Kolekce Slate Lite
Kolekce Eco Stone
Kolekce Translucent

Kamenná dýha

Všechny dekory na jednom místě!

Kolekce Slate Lite

Kolekce určená pro lepení na rovné plochy. 

Kolekce Eco Stone

Flexibilní materiál - lepení na zakřivené plochy.

Kolekce Translucent

Možnost světelných efektů.

Katalogy
Foto
Video
Technické informace

Katalogy

Foto

Video

Využití materiálu a jeho aplikace.

Technické informace

podrobnější popis vlastností jednotlivých komponent