Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sanikab - kování pro kabinky

Dodáváme kompletně ucelený sortiment nerezového kování Sanikab pro kabinky, toaletní dělící příčky, šatny a deskový materiál. Nerezové kování s deskovým materiálem (kompaktními deskami nebo HPL lepenými panely) tvoří samonosný prvek určený pro vestavby do volného prostoru. Montáž systému je jednoduchá. Není zapotřebí žádné speciální školení. Kování je určené pro deskový materiál vhodný pro tyto aplikace: kompaktní desky (tl. 10 mm, 12  mm, 13 mm) a kompozitní desky s HPL vysokotlakými lamináty (tl. 18 mm - 25 mm maximální možná tloušťka).

Kování Sanikab jsme schopni dodat včetně předvrtaného deskového materiálu! Pak se opravdu jedná v převážné míře pouze o sestavení celé dodávky!

Pozor: pro tl. desek 10 mm je zapotřebí zkracovat nerezové vruty! Jsou standardně dodávány pro tl. 12 mm!

Ve spojení s kompaktními deskami nebo HPL  na nosičích (Abet laminati, LIRI, Formica, Polyrey, Pfleiderer, Unilin, Kronospan, FunderMax,..) lze tvořit elegantní a funkční prostory. Další možnosti individualizace poskytuje použití digitálního tisku. Tím lze docílit opravdové originality za poměrně rozumné částky.

Katalog a Ceník  (kolekce VISA) - kování na kabinky naleznete níže pod prvním obrázkem: "Sanikab - kabinkové kování"

.  

 

 
Sanikab - kabinkové kování
Vzorek kabinkového kování Sanikab
Foto ukázky realizací kabinek s kováním Sanikab

Sanikab - kabinkové kování

Pro kabinky, dělící příčky, WC a koupelnové příčky dodáváme i oba standardní deskové systémy pro tyto aplikace. Kompaktní desky v tl. 10 mm (Abet Laminati, Kronospan, Formica, FunderMax,...)

Vzorek kabinkového kování Sanikab

Názorná ukázka kování Sanikab na vzorku dveří. Hliníkové boční profily je možné nahradit " L" úhelníky: VS-BL45. Závěsy dveří jsou u systému Sanikab konstruovány tak, že při otevření dveří se křídlo dveří nadzvedne po vnitřním silikonovém pouzdru uvnitř závěsu.

Foto ukázky realizací kabinek s kováním Sanikab

Není čeho se bát! Systém je velmi jednoduchý a my jsme vám kdykoli nápomocni s výběrem!